Budynek

Złote otwarcie

Złote otwarcie

Poniedziałek 13 marca 2017 był dniem wyczekiwanym przez wielu. To właśnie wtedy odbyło się uroczyste otwarcie najwyższego apartamentowca w Europie, jednego z najbardziej charakterystycznych dzieł Daniela Libeskinda – ZŁOTEJ 44. Budynku, który już od pewnego czasu góruje nad centrum Warszawy, i którego nieszablonową bryłę może podziwiać codziennie każdy, kto podróżuje przez miasto.

Budynek

Złoty rok na ZŁOTEJ 44

Złoty rok na ZŁOTEJ 44

Na początku każdego roku zazwyczaj patrzy się wstecz, podsumowując ostatnie dwanaście miesięcy i – jak to zwykle bywa – solennie obiecując poprawę. Na ZŁOTEJ 44 nie musimy obiecywać poprawy, bowiem wspominamy rok 2016 z prawdziwą dumą. Był on rokiem wyjątkowym, w którym zaczęliśmy zbierać obfite plony naszej wytężonej pracy. W trwający już rok 2017 patrzymy pełni podekscytowania, wszak to właśnie w ciągu najbliższych kilku miesięcy osiągniemy nasze zamierzone cele.

Budynek

Sauny – wellness z historią na ZŁOTEJ 44

Sauny – wellness z historią na ZŁOTEJ 44

Praca, spotkania biznesowe i wyjazdy służbowe to nie wszystko – aby zachować równowagę, nie należy stronić od odpoczynku, nie wolno także zapominać o zdrowiu. Na szczęście już od wielu wieków istnieją sauny, wyjątkowe wynalazki ludzkości, które pomagają się zrelaksować, równocześnie wspierając dobrą kondycję organizmu. ZŁOTA 44 promuje spędzanie czasu zgodnie z filozofią wellness, dlatego nowoczesne, doskonale wyposażone i komfortowe sauny można znaleźć nie tylko w ośrodkach spa, lecz także na naszym ósmym piętrze.

Budynek

Noc Wieżowców na ZŁOTEJ 44

Noc Wieżowców na ZŁOTEJ 44

Każdy miłośnik Warszawy z pewnością wiele razy podziwiał zdjęcia stolicy zrobione z wysokich pułapów, jednakże spojrzenie na miasto z góry własnymi oczami jest niezrównanym przeżyciem, szczególnie po zmroku, gdy Warszawa lśni różnokolorowymi światłami. Tegoroczna edycja organizowanej przez Nową Warszawę Nocy Wieżowców, która odbyła się 15 października, cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż poprzednia, która skupiła ponad 45 tysięcy fanów wysokościowców i wspaniałych industrialnych widoków. W tym roku do wydarzenia z radością dołączyła ZŁOTA 44.

Budynek

Dobroczynność i rekreacja – prezentacja 8. piętra ZŁOTEJ 44

Dobroczynność i rekreacja – prezentacja 8. piętra ZŁOTEJ 44

Prezentacja ósmego piętra była dla ZŁOTEJ 44 niezwykle doniosłym i oczekiwanym wydarzeniem. Po długim odliczaniu dni, ciężkiej pracy – zarówno projektantów, jak i wykonawców – strefa rekreacyjna ukazała się w pełnej krasie i zyskała poklask wśród zaproszonych gości. Jednakże wieczorem 26 października ważne było nie tylko 8 piętro. Prezentację strefy relaksu uszlachetniła bowiem niecodzienna, kameralna aukcja charytatywna zorganizowana dla podopiecznych fundacji Omeny Mensah. Dzięki niej już przyszłą wiosną w Ghanie wybudowana zostanie nowa szkoła!

Budynek

Era zielonych wieżowców

Era zielonych wieżowców

Wieżowce rozpalają wyobraźnię i pozwalają ludziom wspinać się ku chmurom, budzić 100 metrów nad ziemią i podziwiać dalekie horyzonty przy porannej kawie. I choć biblijna wieża Babel miała być dowodem na to, że pięcie się ku górze jest wbrew wszelkim prawom, ciekawość ludzka na szczęście pozwoliła na stawianie pięknych niebosiężnych budowli, które – zamiast współtworzyć betonową dżunglę – w istocie przyczyniają się do wdrażania ekologicznych rozwiązań w sercach wielkich metropolii. ZŁOTA 44 jest niejednym przykładem wieżowca stawiającego na zielone technologie i zbliżenia do natury.

Budynek

Relaks, pasja i zdrowie – prestiżowy azyl na ZŁOTEJ 44

Relaks, pasja i zdrowie – prestiżowy azyl na ZŁOTEJ 44

Jednym z wyznaczników luksusu, które lokują apartamentowce świata na poziomie klasy lux, jest dostępność kompleksowo wyposażonej strefy rekreacji. I to rekreacji szeroko pojętej, bo zawierającej zarówno udogodnienia zapewniające wypoczynek, jak i takie, dzięki którym można realizować pasje albo zwyczajnie ułatwić sobie codzienność. Nie inaczej jest na ZŁOTEJ 44, która swymi standardami spełnia wszelkie wymagania, aby znaleźć się na liście niewielu na świecie budynków klasy super-lux.

Budynek

Światowy poziom wygody

Światowy poziom wygody

Wraz z powstawaniem coraz większej liczby prestiżowych adresów, definicja luksusowego apartamentu ewoluuje w szybkim tempie. I choć jeszcze niedawno wyznacznikiem luksusu mogła być po prostu obecność concierge’a, teraz ów luksus mierzy się także w ilości i jakości ekskluzywnych udogodnień.

Budynek

Lobby – miejsce, w którym rodzi się chemia

Lobby – miejsce, w którym rodzi się chemia

Rola lobby, szczególnie w budynkach wysokiej klasy – jest nie do przecenienia. To tutaj krzyżują się drogi wszystkich gości czy mieszkańców, to tutaj znajduje się komunikacyjne centrum, to tutaj wreszcie każdy wizytujący wyrabia sobie pierwsze, bardzo ważne zdanie na temat całego budynku. Dzięki właściwie zaaranżowanej przestrzeni gość będzie mógł zidentyfikować się z duchem miejsca. Nie bez powodu inna nazwa lobby – czyli foyer – oznacza miejsce, w którym podtrzymuje się ogień. To właśnie tutaj zaczyna iskrzyć pomiędzy nami a budynkiem. To tutaj rodzi się chemia.

Amstar BBI Development

info@zlota44.com

+48 22 250 14 44