Budynek

Letnie udogodnienia ZŁOTEJ 44

Oprócz komfortowych wnętrz wykończonych materiałami wysokiej jakości, najbardziej luksusowe apartamentowce świata oferują swoim mieszkańcom wyjątkowy poziom udogodnień. Świadczenie usług przez profesjonalnego konsjerża, czy możliwość korzystania z basenu, sali fitness lub innych atrakcji w częściach wspólnych budynku, charakteryzują wyłącznie budynki mieszkalne z segmentu top premium. ZŁOTA 44, będąca odzwierciedleniem luksusowego stylu życia, oferuje przyszłym rezydentom ponadprzeciętny wachlarz udogodnień, szczególnie atrakcyjnych w miesiącach letnich.

ZŁOTA 44 to jedyny apartamentowiec w Polsce, w którym znajduje się pełnowymiarowy basen. 25-metrowy obiekt usytuowany jest na 8 piętrze budynku i stanowi jedną z atrakcji dostępnej na wyłączność mieszkańców przestrzeni rozrywkowej o łącznej powierzchni 1400 m2. Na tym samym poziomie znajduje się także zewnętrzny taras słoneczny z jacuzzi. Każda spędzona tu chwila będzie okazją do głębokiego relaksu i odprężenia. W wyjątkowo upalne dni rezydenci ZŁOTEJ 44 będą mogli skorzystać z udogodnień w klimatyzowanych wnętrzach apartamentowca – chociażby z sali kinowej wyposażonej w najwyższej jakości symulator do gry w golfa. Warto zaznaczyć, że z wykorzystaniem tego rodzaju symulatorów trenują na co dzień profesjonalni golfiści.

Komfort we wnętrzach apartamentów zapewni trójwarstwowa fasada budynku, zaprojektowana tak, by w optymalny sposób dozować dostęp światła słonecznego do wnętrz mieszkań. Dodatkowo inteligentny system zarządzania apartamentami (HMS) pozwoli m.in. sterować klimatyzacją oraz uchylnymi lufcikami z poziomu urządzeń mobilnych. Pomimo luksusowego charakteru inwestycji, ZŁOTA 44 to budynek zaprojektowany według najwyższych standardów zrównoważonego, energooszczędnego budownictwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zużycie energii na urządzenia klimatyzujące zredukowano aż o 20%.

Przyszli mieszkańcy ZŁOTEJ 44 podczas upalnych dni, w sensie dosłownym, nigdzie nie poczują się tak komfortowo, jak we własnym domu.

Podziel się ze znajomymi:

Amstar BBI Development

info@zlota44.com

+48 22 250 14 44