Warszawa

Downtown living

Apartamentowce w sercach miast to trend, który coraz częściej pojawia się w układach przestrzennych największych metropolii świata. I chociaż popularna niegdyś moda na dom z ogródkiem na przedmieściach wciąż cieszy się uznaniem w pewnych kręgach zadeklarowanych fanów, nabywcy nieruchomości coraz częściej zwracają uwagę na praktyczne aspekty inwestycji, jak chociażby lokalizacja i potencjał komunikacyjny, czy dostęp do sklepów i rozrywki.

Dawniej przeprowadzka na przedmieścia kojarzyła się z większą swobodą, dostępnością nowych udogodnień – basenu (w ogrodzie), siłowni (w piwnicy), czy po prostu – poczuciem prywatności. Dziś na wszystkie te potrzeby z powodzeniem odpowiadają nowoczesne apartamentowce. Położone w sercach miast gwarantują łatwy dostęp do najpotrzebniejszych usług. Dodatkowo najbardziej ekskluzywne ofertują swoim mieszkańcom przestrzenie wspólne z basenem, siłownią, czy rozbudowanym zapleczem biznesowym. Ciszę we wnętrzach mieszkań zapewniają nowoczesne materiały wykorzystywane do konstruowania funkcjonalnych elewacji.

Centra miast to restauracje, kawiarnie i puby – miejsca, które z powodzeniem wypełnią wolny czas wieczorami, lub pomogą odszukać chwilę wytchnienia w ciągu dnia. Prestiżowe szkoły, uznane uczelnie, instytucje państwowe najczęściej mieszczą się właśnie w sercach metropolii. W centrach znajdują się również kina, muzea, teatry oraz filharmonie – mieszkając w pobliżu można bez ograniczeń korzystać z bogatej oferty kulturalnej miast . Dodatkowo dzięki walorom lokalizacji apartamentowców, transport publiczny stanowi realną alternatywę dla poruszania się po mieście prywatnymi samochodami.

Podziel się ze znajomymi:

Amstar BBI Development

info@zlota44.com

+48 22 250 14 44